PL DE EN

Paprykarz 2016 - VI Festiwal Modelarski

29IX
Paprykarz 2016 - VI Festiwal Modelarski
1 i 2 października zapraszamy na wystawę oraz rozstrzygnięcie konkursu zorganizowanego przez nieformalną grupę "Paprykarz Szczeciński. Model na konkurs może zgłosić każdy; rejestracja elektroniczna pod adresem: http://paprykarzmodelarski.szczecin.pl/ Wstęp na wystawę modelarską jest bezpłatny w sobotę - od godz. 13 do 18 i w niedzielę od godz. 9 do 14. Za zwiedzanie pozostałych wystaw trzeba zapłacić.
- Modele trzeba dostarczyć do muzeum w sobotę, do godziny 12.30 - mówi Radosław Mazur z "Paprykarza Szczecińskiego". - Kategorie są tak pomyślane, żeby niemal każdy model mógł wziąć udział w konkursie; pojazdy, samoloty, figurki, coś śmiesznego.
Program
Sobota, 1 października
godz. 8-12.30 - przyjmowanie modeli
godz. 13 - uroczyste otwarcie festiwalu
godz. 13.30 - zwiedzanie wystawy , odprawa sędziów
godz. 14-18 - ocena modeli przez sędziów, stoiska modelarskie wraz z modelami Rosomaka, stoiska rekonstrukcyjne, pokaz wargamingu (gier wojennych), oraz prezentacja kołowego transportera opancerzonego Rosomak w wersji 1:1 (będzie okazja obejrzeć oryginał, aby wiedzieć jak wykonać model
od godz. 15 - koncert grupy muzycznej RED BLACK SAPPERS, czyli żołnierze 5 Pułku Inżynieryjnego im. Ignacego Prądzyńskiego
godz. 19 - modelarski wieczór integracyjny.

Niedziela, 2 października
godz. 8 - zwiedzanie wystawy przez modelarzy
godz. 10 - zwiedzanie wystawy przez publiczność (stoiska modelarskie, warsztaty dla najmłodszych zwiedzających)
godz. 13 - wręczenie nagród
godz. 14 - zakończenie festiwalu.

XNie pokazuj powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.