Weekend za pół ceny

19VIII
Weekend za pół ceny

Nasze muzeum bierze udział w ogólnopolskiej akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". Od 23 do 25 września będzie można zwiedzać i wypoczywać za pół darmo. Kopalnie, muzea, parki, ogrody zoologiczne, zamki, pałace, teatry, hotele, schroniska a nawet ośrodki SPA.

Organizatorem akcji jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.

- To pilotażowy projekt - mówi wiceminister sportu i turystyki Dawid Lasek. - Mamy blisko 400 ofert. Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Na prośbę branży przedłużyliśmy nawet termin zgłoszeń o 5 dni!

W naszym muzeum, od 23 do 25 września tego roku, ceny biletów normalnych, ulgowych, grupowych i rodzinnych będą obniżone o połowę. Akcja nie obejmuje wystawy interaktywnej "Eureka ruchu".

Zapraszamy.

Więcej informacji o akcji