Elektroniczny chillout i funky - koncert 26 marca

27III
Elektroniczny chillout i funky - koncert 26 marca
Koncert inauguracyjny cieszył się wielkim zainteresowaniem - informuje Karolina Woźniak, współorganizatorka cyklu. - Spodobał się klimat imprezy. Stare motocykle, samochody, noc i muzyka.

Każdy koncert będzie inny. Usłyszymy chillout, trip-hop, rock,funky.

- Od 26 marca internauci będą mogli głosować na najlepsze kapele za pośrednictwem strony wSzczecinie.pl. Muzycy z Niemierzyńskiej, którzy otrzymają największą ilość głosów pojawią się na płycie Born in Szczecin ? wyjaśnia Wojciech Wirwicki, właściciel portalu wSzczecinie.pl.

Bilety na poprzedni koncert zostały wyprzedane w kwadrans. Podnosimy limit miejsc - z 80 na 100. Bilety do muzeum są jednocześnie wejściówką na koncert. Sprzedaż w kasie muzealnej od godziny 17.30, bilet normalny kosztuje - 10 zł, ulgowy - 5 zł. Zapraszamy na ul. Niemierzyńską 18A w Szczecinie.

Rezerwacja - tel. 91-45-99-200

Więcej o festiwalu:

Charlie Monroe

Czteroosobowy zespół podąża szlakami funky, bluesa i rocka. Charlie Monroe tworzą: Martyna i Dominik (oboje znani z Arki Noego), Jędrek (The Blue Bus) oraz Maciek (Mikotallica). Marcowy koncert w naszym muzeum będzie ich scenicznym debiutem.

holdStill

Andrzej pseudonim Deko, ma na swoim koncie dwie demówki oraz dwa albumy. Elektronika spod znaku chilloutu, trip-hopu oraz down-tempo.