Po ślubnej gali zagrają Pomorzanie i Przestańcie

27VII
Po ślubnej gali zagrają Pomorzanie i Przestańcie

- Pomorzanie zaproszą nas do wehikułu czasu, a przeniesiemy się do lat sześćdziesiątych - mówi Karolina Woźniak, współorganizatorka festiwalu. - Oprócz coverów w swoim repertuarze mają też piosenki własne, utrzymane w konwencji bigbitu.

Raz w miesiącu w Muzeum Techniki grają młodzi szczecińscy artyści.

- Trochę inaczej do tematu muzyki podejdzie zespół Przestańcie - mówi Karolina Woźniak.  Będzie bardziej rockowo, ale i alternatywnie.

Zespoły, które zagrają w sobotę są świeżym produktem szczecińskiej sceny muzycznej.

- Od  marca internauci zaczęli głosować na stronie wSzczecinie.pl - mówi Wojciech Wirwicki, z portalu.- Najlepsze zespoły znajdą się na płycie.

Na zainteresowanych czeka sto biletów. Sprzedaż w kasie muzealnej od godziny 17.30, bilet normalny kosztuje - 10 zł, ulgowy - 5 zł. Zapraszamy na ul. Niemierzyńską 18A w Szczecinie.

Rezerwacja - tel. 91-45-99-200