PL DE EN

Parada zabytkowych pojazdów na Dni Morza

07VI
Parada zabytkowych pojazdów na Dni Morza

Parada wyruszy w niedzielę 12 czerwca o godzinie 17 z dziedzińca muzeum przy ul. Niemierzyńskiej. Zbiórka uczestników parady - o godz. 16.30. Samochody i motocykle przejadą trasą: ul. Niemierzyńska - al. Wyzwolenia - ul. Piłsudskiego - al. Piastów - ul. Krzywoustego - Brama Portowa - al. Niepodległości - plac Żołnierza Polskiego - ul. Jana Matejki - ul. Zygmunta Starego - ul. Teofila Starzyńskiego - ul. Wawelska - ul. Admiralska -  Wały Chrobrego - ul. Jana z Kolna.

Zabytkowe samochody i motocykle dotrą na ul. Jana z Kolna około godz. 17.30. Prezentacja pojazdów będzie trwała do godz. 18, kiedy to rozpocznie się uroczysty przejazd nabrzeżem.

- To będzie druga parada, w której jadę - mówi Leszek Leśniak, właściciel volvo 144 z 1968 r. - Parada to okazja aby pochwalić się swoim samochodem, porozmawiać z  pasjonatami i zarazić innych miłością do zabytkowych aut.

Parada nie byłaby możliwa, gdyby nie kolekcjonerzy z regionu. Dziękujemy kolekcjonerom i motocyklistom z klubów Cruiser i Blue Knights za pomoc przy zabezpieczeniu przejazdu.

Nasze parady w tym roku wspiera Zakład Gazowniczy w Szczecinie.

XNie pokazuj powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.