Funk-rock i rock

14VI
Funk-rock i rock

- To ostatnia okazja, żeby usłyszeć Premedytację na żywo - mówi Karolina Woźniak, współorganizatorka festiwalu. - Na pożegnalny koncert zespół wybrał klimatyczną zajezdnię.

Raz w miesiącu w Muzeum Techniki grają młodzi szczecińscy artyści.

- Premedytacja łączyła ludzi o różnych zawodach, zainteresowaniach i wieku. Punktem wspólnym zawsze była muzyka i rock'n'roll - mówi Andrzej Kochański,  gitarzysta Premedytacji. - Chcielibyśmy godnie pożegnać się ze szczecińską sceną.

Red moon crew są świeżym produktem szczecińskiej sceny muzycznej. Tworzą w konwencji funk-rockowej.

- Od  marca internauci zaczęli głosować na stronie wSzczecinie.pl. Najlepsze zespoły znajdą się na płycie. Myślę, że publiczność doceni czerwcowy koncert - mówi Wojciech Wirwicki, z portalu wSzczecinie.pl.

Na zainteresowanych czeka sto biletów. Sprzedaż w kasie muzealnej od godziny 17.30, bilet normalny kosztuje - 10 zł, ulgowy - 5 zł. Zapraszamy na ul. Niemierzyńską 18A w Szczecinie.

Rezerwacja - tel. 91-45-99-200