Pangea i Lobotomia - ostatni koncert Made in Szczecin

25XI
Pangea i Lobotomia - ostatni koncert Made in Szczecin

Na listopadowym koncercie z cyklu Made in Szczecin Born To Be Wild wystąpią Pangea i Lobotomia. 26 listopada w muzeum usłyszymy reggae i alternatywny rock. Festiwal rozpocznie się o godz. 18 i będzie to ostatni etap konkursu. Finałowy koncert planowany jest na początek nadchodzącego roku. Najlepsze zespoły znajdą się na drugiej płycie festiwalu.

- Jestem ciekaw jak publiczność zareaguje na nasze ostatnie propozycje ? mówi Wojciech Wirwicki, z portalu. - Internauci mogą głosować na stronie wSzczecinie.pl. Najlepsi znajdą się na płycie. Więcej informacji na stronie portalu już w grudniu.

Na zainteresowanych czeka sto biletów. Sprzedaż w kasie muzealnej od godziny 17.30, bilet normalny kosztuje - 10 zł, ulgowy - 5 zł. Zapraszamy na ul. Niemierzyńską 18A w Szczecinie.

Rezerwacja - tel. 91-45-99-200