Mistrz i M... 2D, 3D i Magia Ruchu - wystawa

01II
Mistrz i M... 2D, 3D i Magia Ruchu - wystawa

Miłośników sztuki zapraszamy na najnowszą wystawę wzornictwa "Mistrz i M... 2D, 3D i Magia Ruchu". W muzeum znajdą się prace autorstwa Moniki Zawierowskiej-Łozińskiej. Papierowe formy przestrzenne można zobaczyć w  muzeum od 3 lutego do 2 marca.

- Celowo do budowania konstrukcji prezentowanych na wystawie został użyty materiał, który sam w sobie nie jest atrakcyjny. Jest materiałem powszechnie dostępnym - mówi Monika Zawierowska-Łozińska, autorka. - Papier kocha siebie i łatwo wchodzi w dialog z odbiorcą.

Monika Zawierowska-Łozińska zawodowo związana jest z Instytutem Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej. Autorka współpracuje z pracowniami: Projektowania Komunikacji Wizualnej oraz Ilustracji i Typografii.