PL DE EN

Dostaliśmy unikalny certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej

18X
Dostaliśmy unikalny certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej
W październiku 2011 roku, w dniu naszych pierwszych urodzin, otrzymaliśmy certyfikat Turystyczny Produkt Roku. To dopiero drugie tego typu wyróżnienie, które trafiło do naszego miasta. Pierwsze otrzymały Szczecińskie Podziemne Trasy Turystyczne.
Polska Organizacja Turystyczna, to agencja rządowa wspierająca wszystkich związanych z turystyką. Znajduje się w gronie ponad 200 działających na świecie narodowych organizacji turystycznych. Jej zadaniem jest wypromowanie Polski jako kraju atrakcyjnego dla turystów, nowoczesnego, z wysokimi standardami usług i korzystnymi cenami. Działania na rzecz promocji i rozwoju turystyki polskiej prowadzi zarówno w kraju jak i zagranicą.
Jednym z najważniejszych narzędzi owej promocji są certyfikaty przyznawane co roku przez POT. "Polska ma wiele walorów turystycznych i praktycznie nieograniczony potencjał atrakcyjności turystycznej i jednocześnie niewiele profesjonalnie przygotowanych produktów turystycznych. Dlatego wspieranie tworzenia produktu, a także jego promocja na rynkach - krajowym i zagranicznym stanowi priorytet w działaniach Polskiej Organizacji Turystycznej. POT ogłasza co roku konkurs na najlepszy produkt turystyczny. Zwycięzcom tego konkursu przyznawane są Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej" - tłumaczą ideę akcji organizatorzy.
Zajrzyj na youtube
W 2011 roku, prócz naszego muzeum, certyfikaty otrzymali...
Dolnośląskie:
- Zespół Pocysterski w Krzeszowie
- Twierdza Srebrna Góra
Małopolskie:
- Małopolska Wieś dla Dzieci
- Małopolski Festiwal Smaku
Mazowieckie:
- Opowieści z Narwi
Podkarpackie:
- Bieszczadzka Kolejka Leśna
Podlaskie:
- Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji SZELMENT
Pomorskie:
- Impreza MAGIC MALBORK
Wielkopolskie:
- OLANDIA - Centrum Konferencyjne i Skansen Olenderski
- Centrum Sztuki i Biznesu Stary Browar
XNie pokazuj powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.