"Witamy wiosnę" - warsztaty dla dzieci

05III
"Witamy wiosnę" - warsztaty dla dzieci

W niedzielę 18 marca zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat na warsztaty "Witamy wiosnę".  Zajęcia rozpoczną się o godzinie 11 i potrwają do godziny 14. Warsztaty poprowadzi zawodowa florystka Małgorzata Makarewicz. Koszt zajęć to 35 zł. od osoby. Dzieci stworzą kwiatowe prace, które zabiorą do domu.

- Dzieciaki przywitają wiosnę - mówi Małgorzata Makarewicz, florystka. - Każdy wykona kompozycje z kwiatów w naczyniu, które najpierw samodzielnie przyozdobi. Podczas krótkiej przerwy dzieci zwiedzą Muzeum Techniki. Na zajęciach oficjalnie pożegnamy zimę.

Uczestnicy użyją świeżych kwiatów. Bilety do muzeum i materiały zostały wliczone w cenę zajęć. Zapisy na warsztaty przyjmowane są: w kasie muzealnej tel. 91 45 99 200 oraz przez prowadzącą zajęcia tel. 501 572 071, makarewiczmalgorzata@gmail.com. Chętni mogą zapisać się na warsztaty do 15 marca.