PL DE EN

Turystyka i rekreacja w województwie zachodniopomorskim - konkurs

30VIII
Turystyka i rekreacja w województwie zachodniopomorskim - konkurs

Wszystkie osoby, które ukończyły 16 rok życia zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie: Turystyka i rekreacja w zachodniopomorskim. Aby stać się jego uczestnikiem należy do 10 września przesłać zdjęcie lub zdjęcia (maksymalnie 3) obrazujące formy turystyki i rekreacji w województwie zachodniopomorskim. Do wygrania są następujące nagrody:

  • I miejsce: Szkolenie na przewodnika miejskiego po Szczecinie, sponsorowane przez Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Turystyki Sp. z o.o.
  • II miejsce: Semestr nauki dowolnego języka w szkole empik school, sponsorowany przez empik school
  • III miejsce: Kurs fotografii Cyfrowej KFC I PLUS, sponsorowany przez serwis warsztatyfotograficzne.pl

Konkurs rozpoczyna się 10 sierpnia i trwa do 10 września. Do 10 września można przesyłać swoje prace na adres mailowy: konkurs@wsb.szczecin.pl lub adres al. Wojska Polskiego 128, 70-491 Szczecin, z dopiskiem KONKURS. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 21 września w gmachu Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie. Wyniki zamieszczone zostaną na stronie internetowej uczelni 22 września. Szczegóły i regulamin konkursu dostępne na stronie internetowej: www.wsb.szczecin.pl

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia.

XNie pokazuj powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.