PL DE EN

Najlepsze zdjęcia fotoreporterów

16VI
Najlepsze zdjęcia fotoreporterów

Od 21 czerwca do 9 lipca br. wystawa BZ WBK Press Foto 2013 w Szczecinie!

 

Kolejny raz Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie będzie gościć wystawę zdjęć najlepszych polskich fotografów prasowych, które w tym roku zostały wybrane przez Jury pod przewodnictwem znakomitego czeskiego fotografa - Petra Joska. W tegorocznej edycji konkursu nagrodzono i wyróżniono łącznie 170 fotografii. Jury wybierało najlepsze zdjęcia spośród siedmiu i pół tysiąca zdjęć przesłanych przez 433 fotografów z całej Polski. Tradycyjnej wystawie prezentującej wielkoformatowe wydruki towarzyszy multimedialny pokaz, który ma na celu pozwolić odbiorcom jeszcze dokładniej przyjrzeć się pracom, a dzięki temu mocniej przeżyć i lepiej zrozumieć emocje i pasje uchwycone w locie przez autorów zdjęć.

 

Wystawę będzie można oglądać od 21 czerwca do 9 lipca br.

 

Wernisaż wystawy odbędzie się 21 czerwca br. (piątek) o godz. 17:00

ZAPRASZAMY!

 

Warsztaty fotograficzne:

W dniach 21 i 22  czerwca br. na terenie Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie odbędą się bezpłatne dwudniowe warsztaty fotograficzne w ramach wystawy BZ WBK Press Foto 2013, na które można się zgłaszać już teraz. Wystarczy przesłać wiadomość na adres: biuro@bzwbkpressfoto.pl z dopiskiem "Warsztaty fotograficzne - Szczecin". Warsztaty odbędą się w piątek 21 czerwca br. w godz. 13:00-17:00 i sobotę 22 czerwca br. w godzinach 10:00-18:00. Spotkanie prowadzi tegoroczna jurorka i fotoedytorka Dużego Formatu Gazety Wyborczej - Kinga Kenig. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Więcej informacji na temat programu warsztatów udziela biuro konkursowe BZ WBK Press Foto.

 

Konkurs fotograficzny BZ WBK Press Foto skierowany jest do polskich zawodowych fotoreporterów. Jego celem jest promowanie polskiej fotografii prasowej. Konkurs organizowany jest przez Bank Zachodni WBK, a wyłącznym patronem medialnym jest dziennik Rzeczpospolita. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej konkursu pod adresem: www.bzwbkpressfoto.pl

XNie pokazuj powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.