PL DE EN

To będzie ślub w zupełnie starym stylu

07X
To będzie ślub w zupełnie starym stylu

Muzyka z winylowej płyty, stroje z legendarnej firmy ZPO Dana, suknie ślubne inspirowane latami '70 i '80, przysmaki popularne w PRL-u, zabytkowe samochody i meble rodem z serialu "Daleko od szosy". Takiego powrotu do lat '70 i '80 jeszcze w naszym mieście nie było.  Gala "Ślub retro" potrwa od godziny 12 do 20. W dniu imprezy Panie mają wstęp bezpłatny, natomiast Panowie zgodnie z cennikiem.

Program Ślub Retro

12.10.13 r.

Gala potrwa od godz. 12 do 20

 

12.10: pokaz filmu: Nie lubię poniedziałku (kiniarnia w zabytkowym tramwaju)

12.30: pokaz retro Szkoły Tańca Szyk.

13.15: pokaz pierwszego tańca weselnego Studio Tańca Anna Kowalska - Kto z Państwa pamięta znany film Grease? W tym pokazie wystąpi właścicielka Studia Tańca Anna Kowalska z partnerem oraz pary, które uczyły się tańczyć u Pani Anny.

13.30: Barservis pokaz barmański.

14: pokaz mody ślubnej i cywilnej w stylu retro. Zwiedzający zobaczą suknie wzorowane na trendach z lat '70 i   '80. Dziewczęta zaprezentują stroje ze szczecińskiej DANY, suknie ślubne pochodzą z Saloniku Freya. Makijaże przygotuje Agata Naniewicz z Antidotum. Fryzury inspirowane modą tamtego okresu przygotuje Salon Victoria. Pokazy prowadzi Magdalena Suchodolska.

14.30: pokaz filmu: Poszukiwany, Poszukiwana (kiniarnia w zabytkowym tramwaju)

15.15: pokaz pierwszego tańca weselnego Studio Tańca Anna Kowalska.

15.20: do nieba poleci 150 kolorowych balonów (dziedziniec).

15.30: Polski Fiat 126p - degustacja tortu (stoisko Maffinerii.pl).

16: pokaz mody ślubnej i cywilnej w stylu retro.

16.45: Barservis - pokaz barmański.

18: pokaz mody ślubnej i cywilnej w stylu retro.

18: pokaz filmu: Miś (kiniarnia w zabytkowym tramwaju).

18.30: pokaz Teatru Ognia Lascar (dziedziniec).

Pozostałe atrakcje

 

Prywatka - przeniesie do muzeum pokoju rodem z lat '70 i '80. Oryginalne meble, toaletka, lampa - odtworzą klimat z tamtych lat. Kucharze pogotują kulinarną niespodziankę dla zwiedzających.

Statek Ładoga, restauracja rosyjska - zestawi przeszłość ze współczesnością. Nawet wizerunek kelnerów będzie zwierciadłem czasu.  Nie zabraknie klimatycznego samowaru, z którego zwiedzający skosztują herbatę po rosyjsku.

Kamila Geldner - Łapecińska, Oriflame - pokazy sztuki makijażu. Pierwsze 50 osób otrzyma kupon na bezpłatny makijaż (kupon można wykorzystać wciągu miesiąca).

Maffineria.pl - firma zajmuje się pieczeniem muffinków i tworzeniem cupcake`ów. Zwiedzający będą mogli spróbować słodkości w rożnych kształtach.

Seta i galareta - aranżację stanowiska wzbogacą skrzynki po legendarnej oranżadzie. Nie zabraknie wagi szalkowej i degustacji tradycyjnych potraw: chleba ze smalczykiem i ogórkiem kiszonym.

Rękodzieło rodem z lat '70 i '80 - na stanowisku pojawią się dziewczynki przebrane za uczennice z lat '80. Podczas gali instruktorzy przeprowadzą pokaz techniki scrapbookingu, wykorzystanej do tworzenia kartek i zaproszeń ślubnych. Koło Rękodzieła Artystycznego SP 42 Szczecin.

Fotoklitka - bezpłatne zdjęcia. Zwiedzający na pamiątkę otrzymają wydruki w formie 2 pasków. Gwarantujemy dobrą zabawę i świetną pamiątkę oraz rekwizyty z lat '70 i '80.

Lizard Tomasz Ogórski i Pracownia Złotnicza Mariusz Łoboda - stary zakład jubilerski. Zwiedzający będą mogli zobaczyć i dotknąć oryginalnych narzędzi złotniczych. Jubilerzy zaprezentują etapy powstawania obrączek i innej biżuterii. W podziemiach znajdzie się wystawa biżuterii ślubnej z żółtego oraz z białego złota i pierścionki zaręczynowe.

3MMedia - atelier fotograficzne nawiązujące do lat '70. Zwiedzający zobaczą sprzęt fotograficzny z tamtych lat. Obsługa wystylizowana na fotografików rodem z minionej epoki zadba o charakteryzację zwiedzających. Każdy pozujący dostanie drogą mailową retro-zdjęcie. Zwiedzający będą mogli spróbować swoich sił także po drugiej stronie obiektywu.

ELMO Urodzinki - bohater ul. Sezamkowej będzie umilać czas najmłodszym poprzez: przytulańce, rozmowy, rozdawanie słodkości i pozowanie do zdjęć.

Dj Vintage - zwiedzający usłyszą muzykę odtwarzaną z płyt winylowych na oryginalnym sprzęcie z lat '70 i '80. Czarne płyty zapewniają niepowtarzalny nastrój i pozwalają przeżyć fascynującą podróż w czasie.

Deco'Collage. Dekoracje Szczecin - artystyczne  i wielobarwne podświetlenie podziemnej sali muzeum.  Firma zajmuje się dekoracją z wykorzystaniem oświetlenia LED, ciężkiego dymu i baniek mydlanych.

Wystawcy Ślub retro 2013 r.

3MMedia

Atelier Marczewski

Agata Naniewicz wizaż

BARSERVIS

Butterfly Wedding

Celebration

Deco'Collage dekoracje ślubne

Dekoracje.szczecin.pl

Dj Vintage

ELMO Urodzinki

FOTO KLITKA

Koło Rękodzieła Artystycznego SP 42 Szczecin

Lizard - biżuteria Szczecin

Małgorzata Makarewicz - florystyka

Maffineria.pl

Prywatka

R- Studio

Restauracja "Ładoga"

Salon Victoria

Salonik Freya

Seta i Galareta

Studio Tańca Anna Kowalska

Szkoły Tańca Szyk

Tetar Ognia Lascar

QQprojekt - sutasz

Pracownia zaproszeń ślubnych DESAFIO

XNie pokazuj powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.