Koordynator projektu

15I

Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdnia Sztuki w Szczecinie poszukuje

KOORDYNATORA PROJEKTU

Transgraniczne osieciowanie muzeów - wdrożenie wielojęzycznych systemów oprowadzania i Cross marketing w obiektach muzealnych: OZEANEUM, Woliński Park Narodowy, Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdnia Sztuki w Szczecinie oraz Niemieckie Muzeum Morskie w Stralsundzie

Zadania Koordynatora projektu będą obejmować koordynację projektu i jego administracyjną organizację. Stanowisko to znajduje się w strukturze Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdnia Sztuki w Szczecinie. Stanowisko jest ograniczone czasowo projektem do 1 roku/14 miesięcy.

Obowiązki obejmują w szczególności

- koordynację przebiegu projektu

- planowanie i nadzór nad postępem projektu

- zabezpieczenie przepływu informacji między niemieckimi i polskimi partnerami

- składanie sprawozdań z projektu

- koordynacja zamówień

Wymagane:

- ukończone studia wyższe magisterskie

- bardzo dobra znajomość języków niemieckiego i polskiego (ew. również angielskiego)

- doświadczenie w pracy z projektami dofinansowanych ze środków UE

- doświadczenie w pracy muzealnej

Są Państwo dyspozycyjni, lojalni i posiadacie wysoki stopień zdolności organizacyjnych?

Prosimy zatem o skierowanie szczegółowych dokumentów na adres: Muzeum Techniki i Komunikacji Zajezdnia Sztuki w Szczecinie, ul. Niemierzyńska 18a lub mailowo biuro@muzeumtechniki.eu w terminie do 24 stycznia 2014 r.

Pytania w sprawie ogłoszenia prosimy kierować e-mailem na adres biuro@muzeumtechniki.eu