Dzieci kwiaty - warsztaty

02X
Dzieci kwiaty - warsztaty

12 października zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 12 lat na bezpłatne warsztaty florystyczne, które odbędą się podczas "Ślubu Retro". Zajęcia poprowadzi zawodowa florystka Małgorzata Makarewicz. Warsztaty odbędą się w trzech grupach wiekowych.  Dzieci na każdych zajęciach stworzą oryginalne prace, które zabiorą do domu. Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu 91 45 99 200. Liczba miejsc jest ograniczona.

- Najważniejsze, aby rozwijać wyobraźnie - mówi Małgorzata Makarewicz, florystka. - Rodzice są zaskoczeni, że tak małe dziecko samodzielnie potrafi zrobić bukiet. Najważniejsza jest radość i przyjemność, jaką daje najmłodszym połączenie plastyki i kontaktu z naturą.

Warsztaty odbędą się w czasie gali "Ślub retro", który odbędzie się 12 października i potrwa od godziny 12 do 20.

Muzyka z winylowej płyty, stroje z legendarnej firmy ZPO Dana, suknie ślubne inspirowane latami '70 i '80, przysmaki popularne w PRL-u, zabytkowe samochody - mówi Maria Szponar, z Muzeum Techniki. - Takiego powrotu do lat '70 i '80 jeszcze w naszym mieście nie było.

W dniu trwania imprezy Panie mają wstęp bezpłatny, natomiast Panowie zwiedzają muzeum zgodnie z cennikiem.

Grupa I, dzieci w wieku 5-7 lat g.12 - g.13.30

Grupa II, dzieci w wieku 5-12 lat g.14 - g.15.30