Najlepsze fotografie

27XI
Najlepsze fotografie

Zapraszamy na wernisaż wystawy "Szczecińska fotografia prasowa 2013. Druga migawka". Wernisaż rozpocznie się w sobotę, 7 grudnia, o godz. 16. Wstęp wolny.

Po raz drugi szczecińscy fotoreporterzy wybrali najlepsze zdjęcia roku. Swoje fotografie pokażą Cezary Aszkiełowicz z Gazety Wyborczej Szczecin, Marcin Bielecki z Polskiej Agencji Prasowej, Dariusz Gorajski z Kuriera Szczecińskiego, Ryszard Pakieser z Kuriera Szczecińskiego, Robert Stachnik z Kuriera Szczecińskiego, Łukasz Szełemej z Polskiego Radia Szczecin, Andrzej Szkocki z Głosu Szczecińskiego, Robert Wojciechowski z Kuriera Szczecińskiego, Sebastian Wołosz z Głosu Szczecińskiego. Po raz pierwszy na wystawie zaprozentują się nestorzy Włodzimierz Piątek i Jerzy Undro.

Wystawę można będzie oglądać do końca stycznia.