Dwie nagrody dla muzeum

26V
Dwie nagrody dla muzeum

W maju odebraliśmy dwie nagrody - docenili nas Generalny Konserwator Zabytków i Zachodniopomorski Oddział Stowarzyszenia Muzealników Polskich.
Kapituła konkursu "Zabytek zadbany A.D. 2014" przyznała nam wyróżnienie w kategorii "Architektura przemysłowa i dziedzictwo techniki". Kapituła doceniła szacunek dla charakteru obiektu, który okazaliśmy podczas remontu zajezdni.
Stowarzyszenie muzealników przyznało nam wyróżnienie za kalendarz na rok 2014, który wydaliśmy wspólnie ze Szczecińskim Towarzystwem Fotograficznym. W kalendarzu można podziwiać modelki w strojach ze szczecińskiej "Dany" z lat 70. i 80. ubiegłego wieku.

Dziękujemy.