PL DE EN

Nasze muzeum jest "Najgorętszym punktem" w Szczecinie

02VIII
Nasze muzeum jest "Najgorętszym punktem" w Szczecinie

Fundacja Hot-Point od lipca do czerwca prowadziła plebiscyt na tzw. Gorące Punkty Szczecina. Nominowani walczyli o tytuł w różnych kategoriach. Głosami mieszkańców naszego miasta,  Muzeum Techniki i Komunikacji zajęło pierwsze miejsce w swojej kategorii. 3 sierpnia reprezentant fundacji wręczy nam dyplom upamiętniający nasz kolejny sukces.  Po zakończeniu głosowania i ogłoszeniu wyników zostanie wydany papierowy przewodnik po mieście, w którym znajdą się miejsca najbardziej polecane przez mieszkańców. Będziemy w nim obecni dzięki głosom naszych zwiedzających. Dziękujemy internautom, którzy uznali nas za Hot Point Szczecina.

 

Czym jest Hot-Point?

Hot-Point jest pierwszą w Polsce innowacyjną inicjatywą, mającą na celu nie tylko pokazywać wszystkie walory turystyczne miasta znane z przewodników, ale przede wszystkim pokazać te miejsca, które rzeczywiście warto w mieście zobaczyć i odwiedzić. Wszystko to dzięki zaangażowaniu w przedsięwzięcie samych mieszkańców miasta, którzy przez zabawę wyłaniać będą w głosowaniu tzw. "Gorące Punkty" miasta, czyli te miejsca, do których sami lubią chodzić i przebywać. W ten prosty sposób wyłoniony zostanie najbardziej obiektywny ranking najpopularniejszych miejsc i obiektów w mieście, które naprawdę warto odwiedzić. Któż bowiem może lepiej wiedzieć co w Szczecinie warto naprawdę zobaczyć, gdzie najlepiej udać się na imprezę, gdzie można smacznie zjeść, czy po prostu mile spędzić czas niż sami mieszkańcy miasta.

Głosowanie

Głosy będzie można oddawać zarówno na stronie Hot-Point.pl jak również wysyłając SMS na specjalny numer. Ich efektem będzie powstanie interaktywnej mapy Szczecina, na której zaznaczone będą kluby, puby, bary, restauracje oraz inne ciekawe miejsca i obiekty w mieście jak parki, pomniki, miejsca spotkań. Na podstawie ilości oddawanych głosów tworzony będzie również automatycznie ranking najpopularniejszych miejsc z podziałem na poszczególne kategorie, dzięki czemu będzie można obserwować popularność poszczególnych miejsc i obiektów.

Wyniki

Efektem głosowania będzie wyłonienie "Gorących Punktów" miasta, w poszczególnych kategoriach, które zostaną wyróżnione specjalnymi certyfikatami oraz specjalnie oznaczone, aby każdy z tych punktów był widoczny z daleka.

Co dalej?

Po zakończeniu głosowania i ogłoszeniu wyników zostanie wydany papierowy przewodnik po mieście zawierający najbardziej polecane przez mieszkańców miejsca.

 

Więcej o inicjatywie na stronie organizatorów plebiscytu:  www.hot-point.pl

 

 

XNie pokazuj powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.