Parada w Noc Muzeów

12V
Parada w Noc Muzeów

Zapraszamy na Noc Muzeów do Muzeum Techniki i Komunikacji przy ul. Niemierzyńskiej 18A. Zaczynamy o godz. 17 paradą zabytkowych pojazdów po ulicach Szczecina. Wyjazd z dziedzińca muzeum. Kontakt w sprawie parady: 91-45-99-214.

Muzeum 17 maja jest czynne - oczywiście bezpłatnie - od godz. 18 do północy; wcześniej muzeum jest nieczynne.

Szczecińscy filharmonicy zagrają dla naszych gości koncert kameralny. Kwintet dęty HIGH FIVE BRASS muzykować będzie od godz. 19 do 20.

Zagrają: Marcin Olkowski - trąbki, Sławomir Kuszwara - trąbki, Dawid Kostrzewa - waltornia, Wojciech Bublej - puzon, Tomasz Zienkowicz - tuba.

W programie: J. BOCK - "Sunrise, Sunset" z musicalu "Skrzypek na dachu", F. FISHER - "Chicago", H. MANCINI - Muzyka z filmu "The pink Panther".