Motocyklowy Dzień Dziecka

28V
Motocyklowy Dzień Dziecka

"Motocykliści o wielkich sercach" oraz Muzeum Techniki i Komunikacji  zapraszają na "Motocyklowy Dzień Dziecka". Impreza odbędzie się w sobotę (2 czerwca, w godzinach od 10 do 14).

Konkursy z nagrodami, występy taneczne, "Balonik do nieba" - to tylko niektóre z licznych atrakcji, które szczecińscy motocykliści zaplanowali dla Małych i Dużych.

W dniu imprezy wstęp na dziedziniec jest wolny, natomiast wstęp do Muzeum dla dzieci (do 18 roku życia) będzie bezpłatny. Promocja nie obejmuje Eureki Ruchu, do której bilety będą sprzedawane zgodnie z cennikiem. W dniu wydarzenia parking dla zwiedzających będzie zamknięty.

W programie:

-konkursy dla dzieci z nagrodami
-zjeżdżalnia dmuchana
-popcorn i lody gratis dla dzieci
-trampolina
-pokazy iluzjonistyczne w wykonaniu artysty Mr. Redy
-pokazy judo Bushido-Morus Szczecin
-wspólna Zumba
-wypuszczenie balonów z helem przez Dzieci "balonik do nieba"
-występy taneczne zespołów dziecięcych
-pokazy tańców egzotycznych